Bal przebierańców w żłobku
Tegoroczny bal karnawałowy w żłobku był kolorowy, bajkowy i na pewno udany! Maluszki prezentowały się wspaniale w swoich różnorodnych strojach. Księżniczki, zwierzątka, postacie z bajek z dumą prezentowały się na parkiecie. Prócz swobodnych tańców były zabawy i figle z balonami. Na dyskotece grały największe dziecięce przeboje, przy jakich dzieci bawią się najlepiej. Udało się nam stworzyć wspólny pociąg, który odjeżdżając przy dźwiękach muzyki żegnał mijający karnawał.




Dzieciom zameldowanym na terenie gminy Wasilków, miejsca opieki żłobkowej współfinansowane są przez Urząd Miejski w Wasilkowie.