Zajęcia dodatkowe przedszkole 2017/2018

PSZCZÓŁKI

MRÓWKI

MOTYLKI

BIEDRONKI

Poniedziałek

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:00 – 09:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:15 – 09:45

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:45 – 10:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

10:15 – 10:45

Język angielski

Joanna Kudin

14:00 – 14:15

Język angielski

Joanna Kudin

14:15 – 14:45

Gimnastyka korekcyjna

Monika Krupicka

14:15 – 14:45

Gimnastyka korekcyjna

Monika Krupicka

13:45 – 14:15

Gimnastyka korekcyjna

Monika Krupicka

15:15 – 15:30

Gimnastyka korekcyjna

Monika Krupicka

14:45 – 15:15

Język angielski

Joanna Kudin

15:15 – 15:45

Język angielski

Joanna Kudin

14:45 – 15:15

Wtorek

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:00 – 09:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:15 – 09:45

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:45 – 10:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

10:15 – 10:45

Religia prawosławna

Ks. Paweł Łapiński

10:15 – 10:45

Koło zainteresowań

sport/terapia ręki

14:30 – 15:00

Koło zainteresowań

plastyka/podróż po krajach

14:30 – 15:00

Koło zainteresowań

kulinaria/origami

14:30 – 15:00

Koło zainteresowań

metoda scherborne/bajkoterapia

14:30 – 15:00

Środa

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:00 – 09:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:15 – 09:45

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:45 – 10:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

10:15 – 10:45

Religia katolicka

Ks. dr Jerzy Lachowicz

14:30 – 15:00

Religia katolicka

Ks. dr Jerzy Lachowicz

15:00 – 15:30

Zajęcia umuzykalniające

Joanna Kudin

14:30 – 14:45

Zajęcia umuzykalniające

Joanna Kudin

14:45 – 15:15

Zajęcia umuzykalniające

Joanna Kudin

15:15 – 15:45

Zajęcia umuzykalniające

Joanna Kudin

15:45 – 16:15

Czwartek

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:00 – 09:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:15 – 09:45

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

09:45 – 10:15

Speaker Języka Angielskiego

Agnieszka McCready

10:15 – 10:45

Zajęcia taneczne

Bartosz Statkiewicz

14:00 – 14:15

Zajęcia taneczne

Bartosz Statkiewicz

14:15 – 14:45

Zajęcia logopedyczne

Beata Jakończuk

14:15 – 14:45

Zajęcia logopedyczne

Beata Jakończuk

13:45 – 14:15

Zajęcia logopedyczne

Beata Jakończuk

15:15 – 15:30

Zajęcia logopedyczne

Beata Jakończuk

14:45 – 15:15

Zajęcia taneczne

Bartosz Statkiewicz

15:15 – 15:45

Zajęcia taneczne

Bartosz Statkiewicz

14:45 – 15:15

Piątek

Basen Pływalnia Rodzinna BOSiR ul. Stroma Białystok

08:30 – 13:00

 

Język angielski Brillout Joanna Kudin

Zajęcia taneczne Bartosz Statkiewicz

Zajęcia umuzykalniające Joanna Kudin

Basen Pływalnia Rodzinna BOSiR ul. Stroma Białystok

Zajęcia logopedyczne Beata Jakończuk

Religia

Speaker Języka Angielskiego Agnieszka McCready

Agnieszka McCready