Dzień Rodziny – Podziękowanie sponsorom, darczyńcom oraz rodzicom!

Dzień Rodziny – Podziękowanie sponsorom, darczyńcom oraz rodzicom!

podziekowanie-sponsorzy2

Drodzy Rodzice …

Drodzy Rodzice …

Dnia 24.05.2018 (czwartek) w związku ze szkoleniem RODO prosimy o odebranie dzieci zarówno w żłobku jak i w przedszkolu do godziny 17.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie rodziców z lekarzem pediatrą.

Spotkanie rodziców z lekarzem pediatrą.

Informujemy, iż dnia 15.02.2018 r. (czwartek) o godz. 16:30 przy ul. Świerkowej 1/3 odbędzie się spotkanie rodziców z lekarzem pediatrą. Celem spotkania jest przybliżenie rodzicom informacji na temat chorób zakaźnych i pasożytniczych.
Zapraszamy wszystkich rodziców zarówno dzieci żłobkowych jak i przedszkolnych.

Zebranie rodziców

Zebranie rodziców

Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy na zebranie dotyczące ramowego rozkładu dnia w naszym przedszkolu.
Z uwagi na rangę tematu prosimy o obecność.

Wyjazd do Ritowiska

We czwartek 31 sierpnia br. „Wesołe Robaczki” pojechały z wizytą do gospodarstwa agroturystycznego Ritowisko, nieopodal Supraśla, w samym środku Puszczy Knyszyńskiej. A to dlatego, aby pożegnać lato. Pogoda się postarała i dzieci mogły spędzić czas na łonie przyrody. Wśród atrakcji najwięcej emocji dostarczył przejazd bryczką, zaprzężoną w białe konie. Można było obejrzeć również inne dawne pojazdy konne. Dzieci miały szansę poznawać domowe zwierzęta w ich prawdziwym środowisku. Dłuższy przejazd autokarem, to także okazja do obserwowania otaczającego świata i samodzielnego wybierania tego co interesujące. Tak więc w dobrych nastrojach pożegnaliśmy lato i teraz możemy się szykować na powitanie jesieni…

Zebranie rodziców

Zebranie rodziców

Szczepienie przeciwko Pneumokokom

Szczepienie przeciwko Pneumokokom

Szanowni Rodzice,

Urząd Miejski w Wasilkowie oraz Poradnie Lekarzy Rodzinnych na terenie Wasilkowa rozpoczęły realizację programu profilaktycznego : „Program profilaktycznych szczepień dzieci przeciwko pneumokokom na lata 2016-2018”

Zebranie rodziców- ewaluacja wczesnego wspomagania

Zebranie rodziców- ewaluacja wczesnego wspomagania

W dniu 05.06.2017 r. od godz. 16.00 do 17:30 przy ul. Świerkowej 1/3 (budynek przedszkola) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców, na którym specjaliści podsumują dotychczasowe zajęcia w ramach wczesnego wspomagania. Podczas zebrania, rodzice będą mogli porozmawiać z każdym prowadzącym indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia na miesiąc czerwiec- żłobek

Ogłoszenia na miesiąc czerwiec- żłobek

Dzień dziecka – 1.06 (czwartek) Tego dnia w żłobku odbędzie się huczna, wesoła zabawa z balonami w rytmie znanych przebojów.

Dni Wasilkowa – 3.06 (sobota) – zapraszamy wszystkich na uroczyste obchody z okazji tego święta. Rozpoczęcie o godz. 15:00.Stoisko czytelnicze będzie znajdować się tuż za sceną.

Dzień Przyjaciela – 07.06 (środa) – W tym dniu dzieci będą mogły przynieść do żłobka swojego ulubionego pluszaka – przyjaciela.

Dzień Aktywności przyrodniczej 14.06 (środa) – Wszystkie grupy wybiorą się na spacer na pobliską łąkę, gdzie zbiorą kwiaty i liście, a następnie z przyniesionych skarbów stworzą własne zielniki.

Zakończenie roku żłobkowego 20.06 (wtorek) – o godz. 15:30 przy Kompleksie Hotelowym Jard przy ul. Białostockiej 98 odbędzie się uroczyste zakończenie roku żłobkowego.
Uwaga Rodzice!!! Tego dnia prosimy o odebranie swoich pociech do godziny 15.00.

Ogłoszenia na miesiąc czerwiec- przedszkole

Ogłoszenia na miesiąc czerwiec- przedszkole

3.06 (sobota) – zapraszamy na uroczyste obchody Dni Wasilkowa.
Rozpoczęcie o godz. 15:00. Występy naszych przedszkolaków zaplanowane są około
godz. 16:40. Prosimy by przybyć do swoich pań na miejsce 10 min. wcześniej.
Stoisko czytelnicze będzie znajdować się tuż za sceną.

9.06 (piątek) – obchodzimy Dzień Przyjaciela. Każda z grup we własnym zakresie przeprowadzi zajęcia i zabawy integracyjne. Postaciami przewodnimi tego dnia będą przyjaciele ze Stumilowego Lasu.

12.06 (poniedziałek)- o godz. 9:00 odwiedzi nas teatrzyk kukiełkowy pt. „Nie ma mistrza nad kowala”.
Tego dnia świętujemy także Dzień Aktywności Przyrodniczej. Zaplanowany jest spacer (godz. 10:00) do pobliskiego lasu, gdzie odszukamy skarby natury, dzięki którym dzieci stworzą kąciki przyrody w swoich salach.

13.06 (wtorek) – obchodzimy Dzień Dobrych Rad. Tym razem rad będziemy zasięgać u najmłodszych. Przedszkolaki na pewno przygotują nie jedną błyskotliwą i ważną radę dla dorosłych.

19.06 (poniedziałek) – obchodzimy Święto Muzyki. Wspólna dyskoteka pod hasłem „Melodie robaczków” odbędzie się na świeżym powietrzu około godz. 10:00.

20.06 (wtorek) – o godz. 15:30 przy Kompleksie Hotelowym Jard przy ul. Białostockiej 98 odbędzie się uroczyste zakończenie roku żłobkowego oraz przedszkolnego.

Load More Posts